Ilgus metus gyvuojantis šeimos verslas

vilnoniai gaminiai
Natūralios vilnos gaminiais

Draugystę su natūralios vilnos gaminiais pradėjome dar 2000-aisiais metais. Jau ir tuomet buvome pažįstami su natūralios vilnos siūlais, nes juos patys gaminome ir jais prekiavome. Savomis rankomis nuolat čiupinėjant tokią puikią žaliavą nori nenori užsimanai pamėginti sukurti galutinį produktą, – puikias vilnones kojines ar šiltą žiemos palydovą megztinį. Įsigijome pirmąją mezgimo mašiną, susipažinome su jos veikimo principais ir į naują veiklą įtraukę visus šeimos narius. Pasiekėme geidžiamą rezultatą – ėmėmės didesnės vilnonių gaminių gamybos ir prekybos amatų mugėse. Pirmieji teigiami pirkėjų atsiliepimai paskatino veiklą tęsti, plėsti prekybą internete. Taip ir gimė kokybiškų spalvingų Lietuvoje gaminamų mezginių projektas  – „Vilnoniai“.

Savo produkcijos gamyboje naudojame kokybišką Lietuvoje bei Latvijoje auginamų avių vilną. Šį vilną puikiai tinka tradicinėms kojinėms, kepurėms, blauzdinėms, riešinėms ir kitiems gamniams megzti. Natūralios vilnos gaminiai unikalus tuo, jog puikiai šildo, greitai išdžiūsta, kūnui atlieka savotišką mikromasažą. Pagerėja kraujotaka, vilnonių gaminių dėvėjimas nesukelia alergijos, iš vilnos pagaminti drabužiai nesiglamžo ir yra ilgaamžiški. Iš pažiūros vilna atrodo šiurkštoka, tačiau išskalbus tampa minkšta, puri, todėl dėvėti vilnones kojines, šalikus yra malonu, o ir oda nuolat kvėpuoja. Dėl visų šių savybių vilna niekuomet neišeis iš mados, o ypač mūsų krašte, kur didžiąją metų dalį taip norisi šilumos ir jaukumo. Be to, pasitelkus išradingumą vilnonius aksesuarus nesunku priderinti prie bet kokio garderobo.

Visi mūsų gaminiai yra pagaminti rankinėmis mezgimo mašinomis, todėl norint pilnai užbaigti gaminį prie jo tenka prisiliesti rankomis. Manome, kad dėl tokio daugiau laiko ir kruopštumo reikalaujančio darbo principo produkcijai perduodama prie jos dirbančiųjų šilumą, kurią jaučia kiekvienas vos į rankas paėmęs mezginį. Pagrindinė mūsų gamyba vykdoma vasarą bei pavasarį, kad laiku galėtume aprūpinti gaminiais naujus ir nuolatinius pirkėjus, kurie šiltų gaminių paprastai ieško rudenį bei žiemą. Ypač prieššventiniu laikotarpiu, kuomet dairomasi originalių dovanų Kalėdoms.

Kurti verslą bendormis šeimos jėgomis – rimtas iššūkis. Tam reikalingas susikalbėjimas bei puikiai organizuojamas komandinis darbas. Mūsų šeimoje kiekvienas užsiimame tuo, ką mokame geriausiai. Mus visus vienija meilė savo darbui, todėl galime įgyvendinti užsibrėžtus tikslus ir kartu džiaugtis rezultatais. Be nuoširdumo ir kruopštumo joks gaminys neatrodys gražiai ir nespinduliuos vidinės energijos, kuri reikalinga, kad daiktas pirkėjui patiktų ir patikimai tarnautų.

Pradėję savo veiklą Biržuose, šiandien savo gaminiais džiuginame visus Lietuvos gyventojus. Ir ne tik. Mūsų gaminiai pasiekia ne vien pirkėjus tėvynėje, savo mezginius taip pat siunčiame į Latviją, Estiją bei kitas Europos šalis. Šiandien galime pakviesti jus pasidairyti po mūsų atnaujintą elektroninę parduotuvę vilnoniai.lt. Čia rasite vilnonių kojinių, riešinių, blauzdinių, šalikų, kepurių, įvairių vilnonių prekių su Lietuvos atributika. Parduotuvėje tinkantį daiktą suras tiek vyrai, tiek moterys. Žaismingi mezginių raštai patiks mažiesiems, lietuviškas mezginys gali tapti puikia dovana, bet kokia proga tautiečiui ar draugui iš užsienio. Užsukę į elektroninę parduotuvę visuomet matysite naujausius gaminius bei patrauklius pasiūlymus, prekes galėsite lengvai ir paprastai apžiūrėti, įsigyti ir liks tik sulaukti jų pristatymo dienos.

Mūsų verslas savo dabartinę formą įgavo žingsnelis po žingsnelio, negailint darbo ir atsidavimo, klaidų pripažinimo ir jų taisymo. Tikimės ir toliau sėkmingai gaminti aukštos kokybės gaminius, siekiame tobulėti ir augti, nuolat džiaugiamės sugrįžtančiais pirkėjais ir paskatinimu daryti tai, ką mokame. Megzdami vilnonius gaminius kuriame šilumą ir džiaugsmą, tad ar gali tokia veikla nepatikti?